Bukser Med Stretch  fra Only Carmakoma
  • Bukser Med Stretch  fra Only Carmakoma
  • Bukser Med Stretch  fra Only Carmakoma
  • Bukser Med Stretch  fra Only Carmakoma
  • Bukser Med Stretch  fra Only Carmakoma
  • Bukser Med Stretch  fra Only Carmakoma
NOK 399

Bukser Med Stretch
Only Carmakoma

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Helt fantastisk gode jeans fra ONLY Carmakoma i Mørkeblå.

Merk: Vi anbefaler at du velger disse buksene en størrelse mindre end normalt, da de er store i størrelsen.

Størrelse42444648505254
Buksernes linning7682879399104110
Buksernes linning udstrakt869298104110116122
Buksernes hoftemål96102108114120126132
Buksernes indvendig benlængde80808081818181
Buksernes omkreds ved lår56596164676972
Buksernes omkreds ved læggen28303133353638

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 53% Viskose 29% Bomuld 17% Polyester 1% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Only Carmakoma
Varenummer: 49686-15174948-DarkBlueDenim
Farge: Blå

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot