Twist Denim Bukser  fra Zhenzi
  • Twist Denim Bukser  fra Zhenzi
  • Twist Denim Bukser  fra Zhenzi
  • Twist Denim Bukser  fra Zhenzi
NOK 499

Twist Denim Bukser
Zhenzi

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Twist bukser fra Zhenzi i flott blå

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56XXL 58
Buksernes linning68788898108
Buksernes linning udstrakt90102113125136
Buksernes hoftemål98108117127136
Buksernes indvendig benlængde8081818282
Buksernes omkreds ved lår6065707580
Buksernes omkreds ved læggen3437404346

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 66% Bomuld 32 % Polyester 2% Elastan - Strækbar
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Zhenzi
Varenummer: 62751-2101696-8046
Farge: Blå

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot