Hvite skånebukser i bomulls jersey fra Zhenzi
  • Hvite skånebukser i bomulls jersey fra Zhenzi
  • Hvite skånebukser i bomulls jersey fra Zhenzi

Tilgjengelighet: På lager

NOK 129

Hvite skånebukser i bomulls jersey
Zhenzi

Vi åpner snart - Bli varslet her

Hvite skånebukser i bomull fra Zhenzi.

Skånebuksene sitter godt med stramt sittende ben og en smal strikk i livet. 

Materialet er en god bomullsjersey med stretch, slik at de er behagelig å ha på.

Et par gode skånebukser, som både er myke, pustende og passer på lårene dine i varmen.

Detaljer:

  • Bomullsjersey
  • Stretch
  • Strikk i livet
  • Stramt sittende ben

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56XXL 58
Skånebuksernes linning70798897106
Skånebuksernes linning udstrakt104116128140152
Skånebuksernes hoftemål94103111120128
Skånebuksernes indvendig benlængde2222222222
Skånebuksernes omkreds ved lår5662677378
Skånebuksernes omkreds i bunden4245485154

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet

Kvalitet: 94% Bomuld, 6% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 2204929-0001
Farve : Hvid
Hvite skånebukser i bomulls jersey