Svarte skånebukser i bomulls jersey fra Zhenzi
  • Svarte skånebukser i bomulls jersey fra Zhenzi
  • Svarte skånebukser i bomulls jersey fra Zhenzi

Tilgjengelighet: På lager

NOK 129

Svarte skånebukser i bomulls jersey
Zhenzi

Vi åpner snart - Bli varslet her

Myke og pustende skånebukser fra Zhenzi.

Skånebuksene har en smal strikk i livet og stramt sittende ben.

De er laget av en god bomullsjersey med stretch.

Fantastiske skånebukser som passer på lårene dine.

Detaljer:

  • Bomullsjersey
  • Stretch
  • Strikk i livet
  • Stamt sittende ben

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56XXL 58
Skånebuksernes linning70798897106
Skånebuksernes linning udstrakt104116128140152
Skånebuksernes hoftemål94103111120128
Skånebuksernes indvendig benlængde2222222222
Skånebuksernes omkreds ved lår5662677378
Skånebuksernes omkreds i bunden4245485154

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet

Kvalitet: 94% Bomuld, 6% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 2204929-0900
Farve : Sort
Svarte skånebukser i bomulls jersey