Capri Leggings I Bomullsjersey fra Zhenzi
  • Capri Leggings I Bomullsjersey fra Zhenzi
  • Capri Leggings I Bomullsjersey fra Zhenzi
  • Capri Leggings I Bomullsjersey fra Zhenzi
  • Capri Leggings I Bomullsjersey fra Zhenzi
  • Capri Leggings I Bomullsjersey fra Zhenzi

Capri Leggings I Bomullsjersey
Zhenzi

Vi åpner snart - Bli varslet her

På lager. Kan sendes i dag 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Smarte leggings fra Zhenzi i en myk bomull jersey kvalitet.

Buksen har strikk i livet og en fin rynke detalje nederst på bena.

En fin basics legging i en praktisk farge.

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56XXL 58
Buksernes linning7277818690
Buksernes linning udstrakt100105109114118
Buksernes hoftemål96101105110114
Buksernes indvendig benlængde5757585858
Buksernes omkreds ved lår5457606366
Buksernes omkreds ved læggen2830323436

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 94% Bomuld / 6% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 41343-2403823-0900
Farve : Sort