Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 499

Leggings I Kraftig Kvalitet
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Flotte grønne basis leggings fra STUDIO.

Disse leggings er laget i en veldig god bengalin kvalitet med masse strekk i.

I midjen har de en god bred strikk og belte stropper

De har en super god passform og er veldig behagelig å ha på seg.


 

Størrelse444648505254
Buksernes linning788693101108116
Buksernes linning udstrakt100108116124132140
Buksernes hoftemål9298103109114120
Buksernes indvendig benlængde828282828282
Buksernes omkreds ved lår545760626568
Buksernes omkreds ved læggen303234363840

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 70% Viskose / 25% Nylon / 5% Spandex
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 39297-SG106-Green
Farge: Grøn

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot