Lange svarte base leggings i bomullsjersey fra Only Carmakoma
  • Lange svarte base leggings i bomullsjersey fra Only Carmakoma
  • Lange svarte base leggings i bomullsjersey fra Only Carmakoma

Lange svarte base leggings i bomullsjersey

NOK 179
  • Kjøp 3 like og spar 60,- (Legg 3 i handlekurven)
På lager.i
3-6 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,- Prisgaranti - vi er billigst Gratis bytte
Produktbeskrivelse

Deilige Øko-teks leggings fra ONLY Carmakoma.

Denne sitter utrolig godt på og er uunværlig i basegarderoben.

Målskema
StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning8091101112
Buksernes linning udstrakt96110124138
Buksernes hoftemål90100110120
Buksernes indvendig benlængde68696970
Buksernes omkreds ved lår52576166
Buksernes omkreds ved læggen24272932

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Fakta
Kvalitet: 95% Bomuld 5% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Only Carmakoma
Varenummer: 15188034-Black | 47700
Farge: Sort
Frakt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Bring valgfritt utleveringssted 79,-
  • Bring hjemmelevering 119,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finner du den samme varen, i den samme farge og størrelse, billigere et annet sted*, matcher vi prisen med det samme.

Skriv en mail til [email protected] med lenke til der du har sett det.

*prisgarantien gjelder alle norske nettbutikker.
Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot