Marineblå shorts i bengalin kvalitet fra Zhenzi
  • Marineblå shorts i bengalin kvalitet fra Zhenzi
  • Marineblå shorts i bengalin kvalitet fra Zhenzi
NOK 449

Marineblå shorts i bengalin kvalitet
Zhenzi

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Marineblå shorts fra Zhenzi i en deilig bengalin kvalitet med stretch.

Denne modell er kjent under navnet Step normal fit. De har en god bredde i beina men sitter tett på hoften.

Denne modellen har sidelommer, og jukselommer bak.

  • Marineblå
  • Bengalin med stretch
  • Justerbar midje
  • Glidelås lukking
  • Step normal fit.
Målskema
Størrelse4244464850525456
Buksernes linning869195100104109113118
Buksernes linning udstrakt889399104110115121126
Buksernes hoftemål110114118122126130134138
Buksernes indvendig benlængde3131313130303030
Buksernes omkreds ved lår6668707274767880
Buksernes omkreds ved læggen5051515252535354

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Fakta
Kvalitet: 64% Viskose, 33% Polyester, 3% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Zhenzi
Varenummer: 2403693-5790 | 42980
Farge: Blå
Fragt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Bring valgfritt utleveringssted 79,-
  • Bring hjemmelevering 119,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot