Clara - Flotte røde leggings i kraftig kvalitet fra Gozzip
  • Clara - Flotte røde leggings i kraftig kvalitet fra Gozzip
  • Clara - Flotte røde leggings i kraftig kvalitet fra Gozzip
NOK 649

Clara - Flotte røde leggings i kraftig kvalitet
Gozzip

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-
  • Bred strikk i livet
  • Strekkbar
StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)
Buksernes linning728191100
Buksernes linning udstrakt96108120132
Buksernes hoftemål104114124134
Buksernes indvendig benlængde79797878
Buksernes omkreds ved lår64676972
Buksernes omkreds ved læggen30333538

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 70% Viskose, 25% Nylon, 5% Elasthan - Strækbar
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Gozzip
Varenummer: 69695-9902-11Red
Farge: Rød

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot