Culotte Bukser I Viskose fra Gozzip
  • Culotte Bukser I Viskose fra Gozzip
  • Culotte Bukser I Viskose fra Gozzip
  • Culotte Bukser I Viskose fra Gozzip
  • Culotte Bukser I Viskose fra Gozzip
NOK 899

Culotte Bukser I Viskose
Gozzip

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Fin culotte bukse i rød med lommer

  • Strikk i livet
  • 7/8 lengde.
  • Brede ben
  • Stretch bar.
  • Knapp og glidelås
  • Lommer
Målskema
Størrelse42444648505254
Buksernes linning7883879297101106
Buksernes linning udstrakt106109113116119123126
Buksernes hoftemål112115119122125129132
Buksernes indvendig benlængde66666767676868
Buksernes omkreds ved lår76798184878992
Buksernes omkreds ved læggen60616263646566

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Fakta
Kvalitet: 70% Viskose, 25% Nylon, 5% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Gozzip
Varenummer: 9903-11Red | 69709
Farge: Rød
Fragt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Bring valgfritt utleveringssted 79,-
  • Bring hjemmelevering 119,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot