Sykkelshorts I Microfiber fra Gozzip
  • Sykkelshorts I Microfiber fra Gozzip
  • Sykkelshorts I Microfiber fra Gozzip
NOK 399

Sykkelshorts I Microfiber
Gozzip

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Sorte gnissebukser fra Gozzip i lett microfiber.

Målskema
StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning687989100
Buksernes linning udstrakt8495105116
Buksernes hoftemål829199108
Buksernes indvendig benlængde26272728
Buksernes omkreds ved lår52566064
Buksernes omkreds ved læggen40444852

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Fakta
Kvalitet: 90%polyamid + 10%elastane - strækbar
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Gozzip
Varenummer: 9907-Black | 63158
Farge: Sort
Fragt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Bring valgfritt utleveringssted 79,-
  • Bring hjemmelevering 119,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot