Myke bukser i mikrofiber med fin blondekant fra Gozzip
  • Myke bukser i mikrofiber med fin blondekant fra Gozzip
  • Myke bukser i mikrofiber med fin blondekant fra Gozzip

Tilgjengelighet: På lager

NOK 219

Myke bukser i mikrofiber med fin blondekant
Gozzip

Vi åpner snart - Bli varslet her

Myk og feminine bukser som beskytter fra Gozzip.

Buksene er laget av en fin myk elastisk mikrofiber, så de er veldig komfortable å ha på seg.

Det er en god sterk strikk i livet og nederst på lårene en fin blondekant.

Så de sitter godt på magen og lårene, samt forhindrer gnissing mellom lårene.

Perfekt til å ha under kjoler eller skjørt om sommeren.

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)
Buksernes linning688092104
Buksernes linning udstrakt90103117130
Buksernes hoftemål8695105114
Buksernes indvendig benlængde19192020
Buksernes omkreds ved lår50556166
Buksernes omkreds i bunden42444648

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet

Kvalitet: 90% Nylon - 10% Elastan
Vaskeanvisning: 40 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Gozzip
Varenummer: G152631-black
Farve : Sort
Myke bukser i mikrofiber med fin blondekant