Sykkelshorts I Microfiber Med Blondekant fra Gozzip
  • Sykkelshorts I Microfiber Med Blondekant fra Gozzip
  • Sykkelshorts I Microfiber Med Blondekant fra Gozzip
NOK 399

Sykkelshorts I Microfiber Med Blondekant
Gozzip

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Gnissebukser i microfiber med flott blondekant.

StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)
Buksernes linning688092104
Buksernes linning udstrakt90103117130
Buksernes hoftemål8695105114
Buksernes indvendig benlængde19192020
Buksernes omkreds ved lår50556166
Buksernes omkreds i bunden42444648

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 90%polyamid + 10%elastane - strækbar
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Gozzip
Varenummer: 66985-G152631-White
Farge: Hvid

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot