Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 499

Leggings I Kraftig Kvalitet
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Super deilige hvite leggings fra STUDIO.

Disse leggings er laget i en sterk bengalin kvalitet med superstretch.

Samtidig har de en veldig god passform.

De har belte-hemper i livet og falske lommer på forsiden.


 

Størrelse444648505254
Buksernes linning788693101108116
Buksernes linning udstrakt100108116124132140
Buksernes hoftemål9298103109114120
Buksernes indvendig benlængde828282828282
Buksernes omkreds ved lår545760626568
Buksernes omkreds ved læggen303234363840

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 65 % Viskose 30% Nylon 5% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 29380-SG106-White
Farge: Hvid

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot