Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)

Leggings I Kraftig Kvalitet
Sandgaard (fra Studio)

Vi åpner snart - Bli varslet her

På lager. Kan sendes i dag 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Super deilige hvite leggings fra STUDIO.

Disse leggings er laget i en sterk bengalin kvalitet med superstretch.

Samtidig har de en veldig god passform.

De har belte-hemper i livet og falske lommer på forsiden.


 

Størrelse444648505254
Buksernes linning788693101108116
Buksernes linning udstrakt100108116124132140
Buksernes hoftemål9298103109114120
Buksernes indvendig benlængde828282828282
Buksernes omkreds ved lår545760626568
Buksernes omkreds ved læggen303234363840

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 65 % Viskose 30% Nylon 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 29380-SG106-White
Farve : Hvid