Capri Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Capri Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Capri Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 499

Capri Leggings I Kraftig Kvalitet
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Fantastisk gode capri leggings i en smart khaki farge fra STUDIO.

Disse leggings er et must i din basics-garderobe til sommer.

De har en svært god passform med mye stretch i materialet, slik at de sitter akkurat som de skal.

De er laget av en litt kraftigere bengalin kvalitet og er derfor også egnet som "bukser" til bluser og ikke kun til tunikaer.

I linningen er det beltehemper og på forsiden er det jukselommer.

Størrelse42444648505254
Buksernes linning7883889398103108
Buksernes linning udstrakt100105109114119123128
Buksernes hoftemål9296101105109114118
Buksernes indvendig benlængde49495050505151
Buksernes omkreds ved lår54565961636668
Buksernes omkreds ved læggen32343537394042

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 65 % Viskose 30% Nylon 5% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 29356-sg107-Khaki
Farge: Brun

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot