Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 499

Leggings I Kraftig Kvalitet
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Super gode leggings fra STUDIO i en smart khaki farge.

Disse leggings har en god passform og sitter veldig godt.

De er laget i en litt kraftig bengalin kvalitet med superstretch.

De har falske lommer på forsiden og belte-hemper i livet.


 

Størrelse444648505254
Buksernes linning788693101108116
Buksernes linning udstrakt100108116124132140
Buksernes hoftemål9298103109114120
Buksernes indvendig benlængde828282828282
Buksernes omkreds ved lår545760626568
Buksernes omkreds ved læggen303234363840

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 65 % Viskose 30% Nylon 5% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 29372-SG106-Khaki
Farge: Brun

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot