Klassiske Bukser  fra Studio
  • Klassiske Bukser  fra Studio
  • Klassiske Bukser  fra Studio
  • Klassiske Bukser  fra Studio
  • Klassiske Bukser  fra Studio
  • Klassiske Bukser  fra Studio
  • Klassiske Bukser  fra Studio

Klassiske Bukser
Studio

Vi åpner snart - Bli varslet her

På lager. Kan sendes i dag 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Flotte røde bukser fra Studio.

Buksene har en god og romslig passform, med høy midje og strikk i livet. 

Det er dobble beltehemper og 2 gode lommer.

Buksene er laget av 2 forskjellige materialer. Begge med høyt innhold av viskose.

Fronten er i en flott og kraftig glatt vevd viskose og baksiden er en myk og elastisk viskose jersey.

Størrelse444648505254
Buksernes linning828895101108114
Buksernes linning udstrakt110117124132139146
Buksernes hoftemål126132138144150156
Buksernes indvendig benlængde808181828283
Buksernes omkreds ved lår586063656870
Buksernes omkreds ved læggen384042444648

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 68% Viskose 27% Polyester 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Studio
Varenummer: 39059-S164801-SALLYLong-Red
Farve : Rød