Capri Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Capri Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Capri Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Capri Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Capri Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)

Capri Leggings I Viskose Jersey

Merke: Sandgaard (fra Studio)
NOK 299
På lager.i
3-6 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,- Prisgaranti - vi er billigst Gratis bytte
Produktbeskrivelse

Mørkblå capri leggings fra Studios basics kolleksjon Sandgaard.

De er laget i en myk og behagelig viskose jersey, noe som gjør dem super behagelig å ha på seg.

Få sol på benene, ha bare tær i sandalene og bruk dem med en kjole, skjørt eller tunika.

 

Målskema
Størrelse42444648505254
Buksernes linning727783889399104
Buksernes linning udstrakt9298105111117124130
Buksernes hoftemål8894101107113120126
Buksernes indvendig benlængde51515151515151
Buksernes omkreds ved lår52566064687276
Buksernes omkreds ved læggen28303335374042

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Fakta
Kvalitet: 95% Viskose/ 5% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: SG105-DarkBlue | 30158
Farge: Blå
Frakt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Bring valgfritt utleveringssted 79,-
  • Bring hjemmelevering 119,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finner du den samme varen, i den samme farge og størrelse, billigere et annet sted*, matcher vi prisen med det samme.

Skriv en mail til [email protected] med lenke til der du har sett det.

*prisgarantien gjelder alle norske nettbutikker.
Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot