Shorts I denim fra Zizzi
  • Shorts I denim fra Zizzi
  • Shorts I denim fra Zizzi
  • Shorts I denim fra Zizzi
  • Shorts I denim fra Zizzi
  • Shorts I denim fra Zizzi
  • Shorts I denim fra Zizzi
NOK 399

Shorts I denim
Zizzi

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Fine Emily shorts i lyseblå denim fra Zizzi.

Shortsene er fremstillt i en deilig bomulls kvalitet med masse stretch.

De har alminnelig høyde på livet, er curvy ved hoftene og har tettsittende ben.

Bruk dem med en lett feminin bluse, for et avslappet men fint look.

Målskema
Størrelse42444648505254
Buksernes linning80869298104110116
Buksernes linning udstrakt9298103109115120126
Buksernes hoftemål102107112117122127132
Buksernes indvendig benlængde28282828282828
Buksernes omkreds ved lår56596366697376

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Fakta
Kvalitet: 65% Bomuld, 32% Polyester, 3% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Zizzi
Varenummer: O10305Q-Lightbluedenim | 42422
Farge: Blå
Fragt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Bring valgfritt utleveringssted 79,-
  • Bring hjemmelevering 119,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot