Shorts Med Romslig Fasong fra Studio
  • Shorts Med Romslig Fasong fra Studio
  • Shorts Med Romslig Fasong fra Studio
NOK 749

Shorts Med Romslig Fasong
Studio

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Fine og elegante røde shorts fra Studio.

 

Målskema
Størrelse4244464850525456
Buksernes linning78848995101107112118
Buksernes linning udstrakt102108115121127133140146
Buksernes hoftemål118123129134140145151156
Buksernes indvendig benlængde2626272727272828
Buksernes omkreds ved lår7275788183868992
Buksernes omkreds ved læggen5860626466687072

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Fakta
Kvalitet: 70% Viskose 25% Polyester 5% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Studio
Varenummer: S172830-Red | 39068
Farge: Rød
Fragt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Bring valgfritt utleveringssted 79,-
  • Bring hjemmelevering 119,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot