Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 299

Leggings I Viskose Jersey
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Myke viskose leggings med strikk i livet og en flott capri lengde fra Sandgård (Studio)

Størrelse42444648505254
Buksernes linning727783889399104
Buksernes linning udstrakt9298105111117124130
Buksernes hoftemål8894101107113120126
Buksernes indvendig benlængde51515151515151
Buksernes omkreds ved lår52566064687276
Buksernes omkreds ved læggen28303335374042

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 95% Viskose / 5% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 37198-SG105-Red
Farge: Rød

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot