Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 299

Leggings I Viskose Jersey
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Fine blå leggings fra Sandgaard.

 

Størrelse444648505254
Buksernes linning7681869095100
Buksernes linning udstrakt96101106110115120
Buksernes hoftemål98104109115120126
Buksernes indvendig benlængde787878797979
Buksernes omkreds ved lår565861636668
Buksernes omkreds ved læggen283031333436

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 95% Viskose 5% Elastan - Strækbar
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 63809-SG102-Petrol
Farge: Blå

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot