Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 499

Leggings I Kraftig Kvalitet
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Fuchia farget capri leggings fra sandgaard

Størrelse42444648505254
Buksernes linning7883889398103108
Buksernes linning udstrakt100105109114119123128
Buksernes hoftemål9296101105109114118
Buksernes indvendig benlængde49495050505151
Buksernes omkreds ved lår54565961636668
Buksernes omkreds ved læggen32343537394042

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 70% Viscose/25% Nylon/ 5% Spandex
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 45280-SG107-Fuchia
Farge: Pink

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot