Svarte shorts med strikk i midjen og lommer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svarte shorts med strikk i midjen og lommer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svarte shorts med strikk i midjen og lommer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svarte shorts med strikk i midjen og lommer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svarte shorts med strikk i midjen og lommer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svarte shorts med strikk i midjen og lommer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svarte shorts med strikk i midjen og lommer fra Sandgaard (fra Studio)

Svarte shorts med strikk i midjen og lommer

Merke: Sandgaard (fra Studio)
NOK 499
På lager.i
3-6 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,- Prisgaranti - vi er billigst Gratis bytte
Produktbeskrivelse

Fine shorts med smale ben og en fin passform, fra Sandgaard (Studio)

De er laget av en deilig viskose bengalin kvalitet med stretch.

I tillegg har de lommer med hvit fòr, så man kan skimte det hvite i lommen.

Buksene har en liten splitt på beina og strikk i midjen.

  • Bengalin kvalitet
  • Stretch
  • Svart
  • Lommer
  • Liten splitt
Målskema
Størrelse444648505254
Buksernes linning82879296101106
Buksernes linning udstrakt104111118126133140
Buksernes hoftemål114120127133140146
Buksernes indvendig benlængde313131313131
Buksernes omkreds ved lår687174767982
Buksernes omkreds ved læggen505254565860

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Fakta
Kvalitet: 70% Viskose / 25% Nylon / 5% Spandex
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: SG108-Black | 43021
Farge: Sort
Frakt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Bring valgfritt utleveringssted 79,-
  • Bring hjemmelevering 119,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finner du den samme varen, i den samme farge og størrelse, billigere et annet sted*, matcher vi prisen med det samme.

Skriv en mail til [email protected] med lenke til der du har sett det.

*prisgarantien gjelder alle norske nettbutikker.
Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot