Svarte shorts med strikk i midjen og lommer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svarte shorts med strikk i midjen og lommer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svarte shorts med strikk i midjen og lommer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svarte shorts med strikk i midjen og lommer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svarte shorts med strikk i midjen og lommer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svarte shorts med strikk i midjen og lommer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svarte shorts med strikk i midjen og lommer fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 499

Svarte shorts med strikk i midjen og lommer
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Fine shorts med smale ben og en fin passform, fra Sandgaard (Studio)

De er laget av en deilig viskose bengalin kvalitet med stretch.

I tillegg har de lommer med hvit fòr, så man kan skimte det hvite i lommen.

Buksene har en liten splitt på beina og strikk i midjen.

  • Bengalin kvalitet
  • Stretch
  • Svart
  • Lommer
  • Liten splitt
Størrelse444648505254
Buksernes linning82879296101106
Buksernes linning udstrakt104111118126133140
Buksernes hoftemål114120127133140146
Buksernes indvendig benlængde313131313131
Buksernes omkreds ved lår687174767982
Buksernes omkreds ved læggen505254565860

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 70% Viskose / 25% Nylon / 5% Spandex
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 43021-SG108-Black
Farge: Sort

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot