Marineblå shorts i bengalin kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Marineblå shorts i bengalin kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
  • Marineblå shorts i bengalin kvalitet fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 499

Marineblå shorts i bengalin kvalitet
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Marineblå shorts fra Sandgaard (Studio)

Buksen er sydd i en fin passform med smale ben.

Den her strikk i midjen og lommer i sidene med hvitt fòr.

Denne model har også en liten splitt nede på siden av beina, og er laget av en deilig viskose bengalin kvalitet med stretch.

  • Strikk i midjen
  • Marineblå
  • Lommer med hvitt fòr
  • Liten splitt på bena
Størrelse444648505254
Buksernes linning82879296101106
Buksernes linning udstrakt104111118126133140
Buksernes hoftemål114120127133140146
Buksernes indvendig benlængde313131313131
Buksernes omkreds ved lår687174767982
Buksernes omkreds ved læggen505254565860

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 70% Viskose / 25% Nylon / 5% Spandex
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 43028-SG108-DarkBlue
Farge: Blå

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot