Bengalin shorts med stretch i mørk sandfarge  fra Sandgaard (fra Studio)
  • Bengalin shorts med stretch i mørk sandfarge  fra Sandgaard (fra Studio)
  • Bengalin shorts med stretch i mørk sandfarge  fra Sandgaard (fra Studio)
  • Bengalin shorts med stretch i mørk sandfarge  fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 499

Bengalin shorts med stretch i mørk sandfarge
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Klassiske shorts fra Sandgaard (Studio) i en fin mørk sandfarge.

Denne modell er sydd i en stretcbar bengalin kvalitet og har en fin passform med smale ben.

Buksen har lommer, strikk i midjen og en liten splitt nede på siden av beina.

  • Lys brun
  • Lommer
  • Splitt på sidene.
Målskema
Størrelse444648505254
Buksernes linning82879296101106
Buksernes linning udstrakt104111118126133140
Buksernes hoftemål114120127133140146
Buksernes indvendig benlængde313131313131
Buksernes omkreds ved lår687174767982
Buksernes omkreds ved læggen505254565860

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Fakta
Kvalitet: 70% Viskose / 25% Nylon / 5% Spandex
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: SG108-Khaki | 43035
Farge: Brun
Fragt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Bring valgfritt utleveringssted 79,-
  • Bring hjemmelevering 119,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot