Bukser I Kraftig Stretch fra Sandgaard (fra Studio)
  • Bukser I Kraftig Stretch fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 499

Bukser I Kraftig Stretch
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Super lekker bukse fra Sandgaard i army grønn

 

Størrelse42444648505254
Buksernes linning7883889398103108
Buksernes linning udstrakt8894100106112118124
Buksernes hoftemål100104109113117122126
Buksernes indvendig benlængde81818181818181
Buksernes omkreds ved lår58616467707376
Buksernes omkreds ved læggen36383941434446

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 70% Viskose 25% Nylon 5% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 48004-SG118-ArmyGreen
Farge: Grøn

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot