Kurv Du har 0 varer i kurven
×

Sist lagt i kurven Se alle

Du har ingen varer i handlekurven

  • Bukser Med Kraftig Stretch fra Sandgaard (fra Studio)

Bukser Med Kraftig Stretch

Merke: Sandgaard (fra Studio)
NOK 499
På lager.i
3-6 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,- Prisgaranti - vi er billigst Gratis bytte
Kundeservice
Har du et spørsmål? Chat med oss i dagtimene, man-fre.
Acceptance mark / Klarna / Inside Checkout / Pink
Produktbeskrivelse

Fantastisk nye basic busker med brede ben fra Sandgaard

 

Målskema
Størrelse42444648505254
Buksernes linning7883889398103108
Buksernes linning udstrakt8894100106112118124
Buksernes hoftemål100104109113117122126
Buksernes indvendig benlængde81818181818181
Buksernes omkreds ved lår58616467707376
Buksernes omkreds ved læggen36383941434446

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Fakta
Kvalitet: 70% Viscose 25% Nylon 5% Spandex
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: SG118-Bordeaux | 44843
Farge: Bordeaux
Frakt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Bring valgfritt utleveringssted 79,-
  • Bring hjemmelevering 119,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finner du den samme varen, i den samme farge og størrelse, billigere et annet sted*, matcher vi prisen med det samme.

Skriv en mail til [email protected] med lenke til der du har sett det.

*prisgarantien gjelder alle norske nettbutikker.
Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot