Bukser Capri fra Sandgaard (fra Studio)
  • Bukser Capri fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 499

Bukser Capri
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Fine capri bukser fra Sandgaard i flott oransje.

Størrelse42444648505254
Buksernes linning7681879297103108
Buksernes linning udstrakt9297103108113119124
Buksernes hoftemål909599104109113118
Buksernes indvendig benlængde55555555555555
Buksernes omkreds ved lår56586163656870
Buksernes omkreds ved læggen36373738393940

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 70% Viskose 25% Nylon 5% Elastan - Strækbar
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 63926-SG122-ChiliOrange
Farge: Orange

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot