Skjørt I Bomulls Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Skjørt I Bomulls Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 299

Skjørt I Bomulls Jersey
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Super fint basic skjørt fra Sandgaard.

 

Størrelse42444648505254
Nederdel længde62626262626262
Nederdel taljemål7883889398103108
Nederdel taljemål udstrakt9297103108113119124
Nederdel hoftemål9095101106111117122
Nederdelens nederste kant869297103109114120

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 95% Bomuld 5% Elastan - Strækbar
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 63950-SG127-Black
Farge: Sort

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot