Sykkelshorts Med Fin Blondekant fra Sandgaard (fra Studio)
  • Sykkelshorts Med Fin Blondekant fra Sandgaard (fra Studio)
  • Sykkelshorts Med Fin Blondekant fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 299
  • Kjøp 3 like og spar 102,- (Legg 3 i handlekurven)

Sykkelshorts Med Fin Blondekant
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Fine sorte sykkelshorts fra Sandgaard.

Størrelse44464850525456
Buksernes linning7883879297101106
Buksernes linning udstrakt108111115118121125128
Buksernes hoftemål9498103107111116120
Buksernes indvendig benlængde22222222212121
Buksernes omkreds ved lår60626365676870
Buksernes omkreds ved læggen46484951535456

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 95% Bomuld 5% Elastan - Strækbar
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 63958-SG128-Black
Farge: Sort

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot