Sykkelshorts Med Fin Blondekant fra Sandgaard (fra Studio)
  • Sykkelshorts Med Fin Blondekant fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 299

Sykkelshorts Med Fin Blondekant
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

 

 

Målskema
Størrelse44464850525456
Buksernes linning7883879297101106
Buksernes linning udstrakt108111115118121125128
Buksernes hoftemål9498103107111116120
Buksernes indvendig benlængde22222222212121
Buksernes omkreds ved lår60626365676870
Buksernes omkreds ved læggen46484951535456

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Fakta
Kvalitet: 95% Bomuld, 5% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: SG128-White | 75536
Farge: Hvid
Fragt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Bring valgfritt utleveringssted 79,-
  • Bring hjemmelevering 119,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot