Leggings Med Blondekant fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings Med Blondekant fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings Med Blondekant fra Sandgaard (fra Studio)

Leggings Med Blondekant

Merke: Sandgaard (fra Studio)
NOK 299
  • Kjøp 3 like og spar 90,- (Legg 3 i handlekurven)
På lager.i
3-6 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,- Prisgaranti - vi er billigst Gratis bytte
Produktbeskrivelse

Lekre sorte capri leggings fra Sandgaard.

 

Målskema
Størrelse42444648505254
Buksernes linning7278838995100106
Buksernes linning udstrakt96102107113119124130
Buksernes hoftemål9095101106111117122
Buksernes indvendig benlængde56565657575757
Buksernes omkreds ved lår54576164677174
Buksernes omkreds ved læggen30313334353738

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Fakta
Kvalitet: 95% Bomuld 5% Elastan - Strækbar
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: SG129-Black | 63966
Farge: Sort
Frakt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Bring valgfritt utleveringssted 79,-
  • Bring hjemmelevering 119,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finner du den samme varen, i den samme farge og størrelse, billigere et annet sted*, matcher vi prisen med det samme.

Skriv en mail til [email protected] med lenke til der du har sett det.

*prisgarantien gjelder alle norske nettbutikker.
Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot