Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 499

Leggings I Viskose Jersey
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Super fine leopard leggings fra Sandgaard.

 

Størrelse42444648505254
Buksernes linning707581869197102
Buksernes linning udstrakt849198105112119126
Buksernes hoftemål9296101105109114118
Buksernes indvendig benlængde76767677777777
Buksernes omkreds ved lår52555962656972
Buksernes omkreds ved læggen22242628303234

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 95% Viskose 5% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 59830-SG131-GreyLeoprint
Farge: Grå

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot