Sykkelshorts I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Sykkelshorts I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 249

Sykkelshorts I Viskose Jersey
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Lekre sorte sykkelshorts fra Sandgaard.

 

Målskema
Størrelse42444648505254
Buksernes linning727782879297102
Buksernes linning udstrakt92100107115123130138
Buksernes hoftemål889398103108113118
Buksernes indvendig benlængde27272727272727
Buksernes omkreds ved lår54575962656770
Buksernes omkreds ved læggen42444648505254

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Fakta
Kvalitet: 95% Viskose 5% Elastan - Strækbar
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: SG133-Black | 63982
Farge: Sort
Fragt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Bring valgfritt utleveringssted 79,-
  • Bring hjemmelevering 119,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot