Sykkelshorts I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Sykkelshorts I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 249

Sykkelshorts I Viskose Jersey
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Super fine hvite shorts fra Sandgaard.

Størrelse42444648505254
Buksernes linning727782879297102
Buksernes linning udstrakt92100107115123130138
Buksernes hoftemål889398103108113118
Buksernes indvendig benlængde27272727272727
Buksernes omkreds ved lår54575962656770
Buksernes omkreds ved læggen42444648505254

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 95% Viskose 5% Elastan - Strækbar
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 63990-SG133-White
Farge: Hvid

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot