Culotte Bukser i Sort Viskose Bengalin fra Gozzip
  • Culotte Bukser i Sort Viskose Bengalin fra Gozzip
  • Culotte Bukser i Sort Viskose Bengalin fra Gozzip
  • Culotte Bukser i Sort Viskose Bengalin fra Gozzip
  • Culotte Bukser i Sort Viskose Bengalin fra Gozzip
  • Culotte Bukser i Sort Viskose Bengalin fra Gozzip
  • Culotte Bukser i Sort Viskose Bengalin fra Gozzip
  • Culotte Bukser i Sort Viskose Bengalin fra Gozzip
NOK 899

Culotte Bukser i Sort Viskose Bengalin
Gozzip

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Klassiske svarte culotte bukser fra Gozzip.

Buksene har strikk på baksiden av livet , slik at de er komfortable og behagelige å ha på seg.

Bena er brede og ender med en liten strikk i siden på åpningen til buksebena, noe som gir en fin posete effekt.

Foran er det 2 store gode lommer og på baksiden er det 2 små lommer.

Buksene er laget i en god viskose bengalin med strekk.

 

Størrelse42444648505254
Buksernes linning7883879297101106
Buksernes linning udstrakt106109113116119123126
Buksernes hoftemål112115119122125129132
Buksernes indvendig benlængde66666767676868
Buksernes omkreds ved lår76798184878992
Buksernes omkreds ved læggen60616263646566

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 70%Viscose, 25%Nylon, 5%Elastane
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Gozzip
Varenummer: 37773-9903-Black
Farge: Sort

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot