Capri Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Capri Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
  • Capri Leggings I Viskose Jersey fra Sandgaard (fra Studio)
NOK 299
  • Kjøp 3 like og spar 90,- (Legg 3 i handlekurven)

Capri Leggings I Viskose Jersey
Sandgaard (fra Studio)

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Fine capri leggings i viskose jersey fra Studio.

De har en god elastikk i livet, så den sitter godt.

Materialet er veldig mykt og strekkbart.

Laget i en virkelig god jersey kvalitet med et høyt innhold av viskose.

Uunnværlig under dine tunikaer og kjoler.

Målskema
Størrelse424446485052
Buksernes linning7278838994100
Buksernes linning udstrakt9298105111118124
Buksernes hoftemål8894101107114120
Buksernes indvendig benlængde515151515151
Buksernes omkreds ved lår525660646872
Buksernes omkreds ved læggen283033353840

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Fakta
Kvalitet: 95% Viskose, 5% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: SG105-black | 15989
Farge: Sort
Fragt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Bring valgfritt utleveringssted 79,-
  • Bring hjemmelevering 119,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot