Leggings I Kraftig Kvalitet fra Gozzip
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Gozzip
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Gozzip
  • Leggings I Kraftig Kvalitet fra Gozzip
NOK 649

Leggings I Kraftig Kvalitet
Gozzip

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

Fine svarte leggings fra Gozzip.

Kvaliteten er en god og kraftig bengalin, slik at disse leggings også kan brukes som bukser, for eksempel under en tunika.

Stylen har ingen lommer eller andre former for pynt, de er enkle og kan nesten brukes til alt.

Designet er stramt hele veien ned, hvilket gjør den veldig anvendelig. 

 

StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)
Buksernes linning728191100
Buksernes linning udstrakt96108120132
Buksernes hoftemål104114124134
Buksernes indvendig benlængde79797878
Buksernes omkreds ved lår64676972
Buksernes omkreds ved læggen30333538

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 70%Viskose, 25%Nylon, 5%Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Gozzip
Varenummer: 36829-9902-Black
Farge: Sort

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot