Jazzy capribukser med lommer og glidelås fra Zhenzi
  • Jazzy capribukser med lommer og glidelås fra Zhenzi
  • Jazzy capribukser med lommer og glidelås fra Zhenzi
  • Jazzy capribukser med lommer og glidelås fra Zhenzi
  • Jazzy capribukser med lommer og glidelås fra Zhenzi
  • Jazzy capribukser med lommer og glidelås fra Zhenzi
  • Jazzy capribukser med lommer og glidelås fra Zhenzi
NOK 449

Jazzy capribukser med lommer og glidelås
Zhenzi

På lager. 2-5 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 999,-

 

 

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56XXL 58
Buksernes linning808997106114
Buksernes linning udstrakt102110117125132
Buksernes hoftemål106116125135144
Buksernes indvendig benlængde5656575757
Buksernes omkreds ved lår6672778388
Buksernes omkreds ved læggen4043464952

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Kvalitet: 64% Viskose 33% Polyester 3% Elastan - Strækbar
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Zhenzi
Varenummer: 66306-2102284-0200
Farge: Råhvid

Levering 2-5 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 999,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 79,-
  • Postnord hjemmelevering 119,-

 

 

Trustpilot

Se hva våre kunder skriver om oss

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot