Kurv Du har 0 varer i kurven
×

Sist lagt i kurven Se alle

Du har ingen varer i handlekurven

  • JAZZY - Sorte capri bukser med lynlås ved benrene fra Zhenzi
  • JAZZY - Sorte capri bukser med lynlås ved benrene fra Zhenzi
  • JAZZY - Sorte capri bukser med lynlås ved benrene fra Zhenzi
  • JAZZY - Sorte capri bukser med lynlås ved benrene fra Zhenzi
  • JAZZY - Sorte capri bukser med lynlås ved benrene fra Zhenzi
  • JAZZY - Sorte capri bukser med lynlås ved benrene fra Zhenzi
  • JAZZY - Sorte capri bukser med lynlås ved benrene fra Zhenzi

JAZZY - Bukser fra Zhenzi

NOK 449
På lager.i
3-6 dagers levering Frakt fra 0,- ved kjøp over 1.499,- Prisgaranti - vi er billigst
Kundeservice
Har du et spørsmål? Chat med oss i dagtimene, man-fre.
Acceptance mark / Klarna / Inside Checkout / Pink
Produktbeskrivelse

De gode sorte Jazzy stumpebukser fra Zhenzi i den dejlige strækbare viskosebengalin.

  • Jazzy
  • Elastik i taljen
  • Lynlås detalje
  • Lommer fortil
  • Lige ben

Se hele vores store udvalg af Jazzy bukser lige her

Kvalitet: 64% Viskose 33% Polyester 3% Elastan
Vaskeinstruksjon: 30 grader fin vask- tåler ikke tørketrommel.
Merke: Zhenzi
Varenummer: 2102284-0900 | 66312
Farge: Sort
Målskema
StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56XXL 58
Buksernes linning808997106114
Buksernes linning udstrakt102110117125132
Buksernes hoftemål106116125135144
Buksernes indvendig benlængde5656575757
Buksernes omkreds ved lår6672778388
Buksernes omkreds ved læggen4043464952

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skjemaet viser tøyets faktiske mål. Ingen av målene er ganget opp.
Frakt

Levering 3-7 hverdager

  • Gratis levering til pakkeboks ved kjøp over 1.499,-
  • Postnord valgfritt utleveringssted 129,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finner du den samme varen, i den samme farge og størrelse, billigere et annet sted*, matcher vi prisen med det samme.

Skriv en mail til [email protected] med lenke til der du har sett det.

*prisgarantien gjelder alle norske nettbutikker.