Viser nå varer etter:
- Merke: Fjern denne varen Studio
Bukser med strikk i livet
Her finner du mange forskjellige bukser i store størrelser, med strikk i livet
Bukser med strikk i livet kan være alt fra Jeans til løse viskose bukser. Det kan være behagelige selskapsbukser og farverike leggings. Det kan også være 7/8 dels bukser, Capri eller shorts. Felles for alle er at de er behagelige å ha på seg. Når man har strikk i livet sitter buksene som de skal og faller ikke ned.
Det smarte med strikk i livet er også at du kan få flere størrelser i en bukse. PÅ noen modeller kan strikken nemlig justeres.
-
Studio Bukser SFITNESS Lett stoffNOK 849,95S, M, L, XLStudio Bukser SARA - Stretch på bagsidenNOK 83952, 54, 56, 50, 48, 44, 46, 42Studio Bukser SALLY Romslig passform - Rød52, 56, 50, 46, 44, 42
-25%
Fra: 787,-
Vanlig pris: 1049.95,-
Studio Bukser SALLY Romslig passform - SvartNOK 89954, 42, 56, 52, 50, 46, 48, 44Studio Bukser SALLY Romslig passform - SvartNOK 1 049,9552, 54, 56, 50, 48, 44, 46, 42
ProduktspecialistKirsa har jobbet som innkjøper og kundeservicesjef hos Curvii i over 10 år, og har dyp forståelse for både produktene og kundenes behov. Erfaringen hennes gjør henne til en nøkkelperson i arbeidet med å velge riktig sortiment og sikre god service gjennom hele kundereisen. Hun har øye for kvalitet, passform og funksjon – og vet hva som skal til for å finne klær som både kler og varer. Med sin strukturerte tilnærming og dedikasjon til god kundeservice er Kirsa med på å skape trygghet og veiledning for Curviis kunder.
